جملات تاکیدی ثروت – سلاحی ابر قدرت برای خلق ذهنی فوق ثروتمند

امتیاز 1.00 جملات تاکیدی ثروت – سلاحی ابر قدرت برای خلق ذهنی فوق ثروتمند">

جملات تاکیدی ثروت نام محصولی است که روی ثروت جهان و ذهن شما نمرکز کرده است و هدفش آشنایی شما با ثروت بی نهایت و بی کران جهان هستی است. گروهان جملات تاکیدی سایت یوفکر مجموعه ای از سلاح ها برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

این محصول چیست؟

این محصول بر پایه جملات تاکیدی پیاده سازی شده و جملات تاکیدی ثروت سازی را به شیوه نوینی به شما ارائه می دهد که تاثیرگذاری تک تک جملات را چند برابر می کند.

 جملات تاکیدی چیست و چه ارزشی دارد؟ 

جملات تاکیدی مجموعه ای از کلمات است که با ترکیب هم ارتعاشات هم راستا با آرزوهایتان را به جهان ارسال می کند. شما هدفی را انتخاب می کنید و با تکرار جملات تاکیدی ارتعاشاتی مرتبط با همان آرزوهایتان را به جهان ارسال می کنید.

این محصول یعنی جملات تاکیدی ارتعاشات ثروت است که به جهان ارسال می شود. شما جوانه درختی به اسم ثروت را در ذهنتان می کارید. این محصول مجموعه ای از بهترین امکانات یعنی نور مناسب و خاک عالی و آبیاری می باشد.

 این محصول چه تاثیری در زندگی من میتونه داشته باشه؟ 

این محصول ذهن شما را برای ثروت برنامه ریزی می کند. این محصول باور های مالی مخرب ذهن شما را هدف قرا گرفته است. باورهایی که می گوید:

 • شما نمیتوانید ثروتمند شوید.
 • ثروتمند شدن یعنی کلاهبردار بودن.
 • ثروتمند شدن یعنی خدا را فراموش کردن.
 • با این شرایط نمی شود ثروتمند شد.
 • باور هایی مثل در نان شب ماندن.
 • پول کثیفه.
 • باید سخت جان بکنیم تا پولدار بشیم.
 • و از این موارد…

 یعنی من با این محصول ثروتمند میشم؟ 

این محصول شما را ثروتمند نمی کند، چون شما باید انتخاب کنید که می خواهید ثروتمند باشید یا فقیر؟ شما باید مایل به تغییر کردن باشید و انتخابتان ثروتمند شدن باشد.

این محصول برنامه جدیدی را در ذهنتان نصب می کند و این برنامه جدید ایده های ثروت ساز را وارد ذهنتان می کند. این محصول باورهای جدید را در ذهنتان می کارد. وقتی باورهای شما تغییر کند شرایط زندگی شما تغییر می کند.

 • ایده هایی به ذهنتان می رسد که تا حالا به فکرتان نرسیده بود.
 • موقعیت هایی در زندگی شما به وجود می آید.
 • افراد جدید وارد زندگی شما می شوند.
 • اتفاقات جدید در زندگی شما رخ می دهد.
 • شما به شرایط و مکان های جدیدی هدایت می شوید.
 • فرصت های سرمایه گذاری در زندگی شما پدیدار می شود.
 • پیشنهاد های عالی برای کار به شما داده می شود.
 • پولی که از شخصی طلب داشته اید به شما تحویل داده می شود.
 • در لباس های قدیمیتان پول پیدا می کنید.
 • ممکن است که در قرعه کشی بانک برنده شوید.

همه این موارد نشانه های تغییر باورهای مالی است که ممکن است با این محصول در زندگی شما نمایان می شود.

 این محصول چه ویژگی هایی دارد؟ 

جملات تاکیدی بسیار تاثیر گذار است. چیزی که باعث وجه تمایز این محصول شده است. ترکیب جملات تاکیدی با تصاویر و موسیقی است.

این عکس ها در ذهن شما تصویر ثروت را تداعی می کند و شما هر چه بیشتر به این تصاویر توجه کنید، تصویر ذهنی شما به سمت ثروتمند شدن حرکت می کند. این تصاویر با جملات تاکیدی ثروت ساز ترکیب شده اند و معجونی را خلق کرده اند که ضمیر ناخودآگاه شما قدرت رو در رویی با این معجون را ندارد.

در کنار این تصاویر و جملات از یک موزیک آرام بخش و فوق العاده استفاده شده که احساس خوب شما را چند برابر می کند. شما در حال باور سازی هستید و موزیک آرامبخش هم باعث آرامش شما می شود و احساس خوب شما را چند برابر می کند و توجه شما به تصاویر و جملات و همان موسیقی باعث می شود که خیلی راحت و با آرامش کامل، عملیات باور سازی را انجام دهید.

برای داشتن احساس عالی در هنگام باور سازی از موسیقی استفاده کردیم چون فرمولی کیهانی وجود دارد:  احساس خوب = اتفاقات خوب  و طبق این فرمول احساس خوب شما در هنگام باورسازی اتفاقات عالی را در زندگی شما جذب می کند.

 در هنگام استفاده از محصول جملات تاکیدی ثروت باید چه قواعدی و رعایت کنم؟ 

هر محصولی برای اثر پذیری قواعد خاصی دارد که باید رعایت کنید. این محصول هم از این قواعد پیروی می کند.

 • هیچ وقت نباید فراموش کنید که برای نتیجه گرفتن باید تکرار کنید. تکرار و تکرار و تکرار…
 • شما باید هر روز این محصول را تماشا کنید.
 • شما باید حداقل 7 روز این کار را انجام دهید تا شاهد نتایج باشید.
 • شما باید یک بار قبل از خوابیدن و یک بار در اول صبح و بعد از بیدار شدن از این سلاح استفاده کنید. در این زمان ها ناخودآگاه شما به شدت نفوذ پذیرتر می باشد.

همچنین ما در این پکیج یک فایل PDF قدرتمند را به شما هدیه می دهیم . در این فایل باورهای مالی فوق العاده قدرتمندی را قرار دادیم و تکنیک هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که اثر گذاری جملات تاکیدی که داخل همان کتاب الکترونیکی قرار داده ایم را چند برابر می کند.

استفاده همزمان از این ویدیو و از این کتاب الکترونیکی به همراه تکنیک های داخل کتابچه، باعث می شود که ذهنتان دیگر دلیلی برای ثروتمند نشدن نداشته باشد و قبول کند که باید ثروتمند شود.

شما باید مایل به تغییر باشید تا این محصول در زندگی شما تاثیرگذار باشد.

 • آیا دوست دارید که تا دوسال آینده همین شرایط فعلی زندگی را داشته باشید؟
 • آیا دوست دارید که در یک سال آینده به خاطر درآمد ضعیف به مسافرت نروید؟
 • آیا دوست دارید که به خاطر بی پولی منتظر واریز حقوق باشید تا یک لباس یا شلوار یا مانتو بگیرید؟
 • آیا دوست دارید که هر روز با رئیستان بحث و جدل داشته باشید؟
 • آیا دوست دارید که تا چند سال بعد هم اجاره نشین باشید؟
 • آیا دوست دارید که تفریحات روزانه را کنار بذارید و هیچ وقت با دوستانتان بیرون نروید؟

اگر به موارد بالا علاقه دارید یعنی شما دوست ندارید که تغییر کنید و شرایط جدید را در زندگی تجربه کنید و  اگر به موارد بالا علاقه دارید، به شما هشدار می دهیم که این محصول را تهیه نکنید چون این محصول نمی تواند شرایط زندگی شما را بهتر کند  و تنها دلیل هم همین است، شما دوست ندارید که تغییر کنید.

 

 سوالاتی که ممکن است قبل از تهیه محصول جملات تاکیدی ثروت ذهن شما را مشغول کند 

خودم میتونم از این محصول استفاده کنم یا میتونم این محصول را به دیگران هدیه دهم؟
شما میتوانید خودتان از این محصول استفاده کنید و فقط میتوانید این محصول را به خانواده هدیه دهید. کاربران می توانند فقط این محصول را از سایت یوفکر تهیه کنند. استفاده از این محصول بدون پرداخت بهای این محصول صرفا حرام است و قوانین جهان هستی در برابر این کار نتایج معکوس را به اشخاص نشان میدهد و فقر را با سرعت هر چه تمام تر وارد زندگی این شخاص می کند. این هشداری از طرف خداوند است و اگر ما کاری انجام ندهیم، باز هم اشخاص مطمئا باشند که خداوند کارمای سنگینی را برای اینکار در نظر میگیرد. هدف اصلی ما از ساخت این محصول نتیجه مثبت شما در زندگی است پس با تمام وجود دوست داریم که همه با هم شاهد نتایج مثبت باشیم و مورد غضب خداوند و کارمای سنگین قرار نگیریم.
چه تضمینی را در برابر این محصول به ما ارائه دهید؟
اگر بعد از 7 روز نتایجی در زندگی شما ظاهر نشد که البته این غیر ممکن است و در صورتی که به توضیحات و نکات مهم این صفحه توجه نکنید، تحت هر شرایط امکان ندارد که نتیجه نگیرید ولی در صورتی که دلیل کاملا منطقی برای نتیجه نگرفتن را به ما ارائه دهید، ما تمام وجه پرداختی را به شما بر میگردانیم.
یعنی واقعا استفاده از این محصول نتایج مثبت و ثروت سازی را در زندگیمان نمایان می کند؟
اثربخشی این محصول را تضمین می کنیم. جملات تاکیدی ثروت که با تصاویر و موزیک ترکیب می شود با یک اسم دیگر یعنی فیلم ذهنی در کتاب ماوراء طبیعی شدن – دکتر جو دیسپنزا و در فصل 8 معرفی شده. دکتر جو دیسپنزا در مورد اثر بخشی و تاثیرات فیلم های ذهنی یا جملات تاکیدی تصویری توضیحات مفصلی را ارائه داده است و نتایج فوق العاده ای که از فیلم های ذهنی به دست آورده را کاملا توضیح داده است.
چه مدت طول می کشد که نتایج در زندگی من ظاهر شود؟
شما بعد از تماشا کردن این ویدیو می توانید شاهد نتایج باشید. شما باید برای نتایج کوچک و بزرگی که بعد از استفاده از این محصول تجربه می کنید، سپاسگذار باشید و تک تک نتایج را تایید کنید. ممکن است که در جیب لباس قدیمی شما پول کمی را پیدا کنید، پس باید این نتیجه را تایید کنید و سپاسگذار بشید. ممکن است که در خیابان پولی پیدا کنید. ممکن است که حقوق شما را زودتر از موعد پرداخت کنند. ممکن است از شخصی که اصلا فکرشو نمیکنید، پولی به شما داده شود.ممکن است که در قرعه کشی بانک برنده شوید. ممکن است که فرصت های سرمایه گذاری به شما پیشنهاد شود. ممکن است که ایده هایی به ذهن شما خطور کند که شما را به ثروت بیشتری برساند. شما باید 7 تا 21 روز از این محصول استفاده کنید تا تبدیل به عادت شود ولی ممکن است که مثل خودم بعد از استفاده از این محصول ایده های برای سرمایه گذاری به ذهن شما برسد و نتایج دقیقا بعد از مشاهده این محصول در زندگی شما ظاهر شود.

ذهنی ثروتمند داشته باشید.

 

 

دیدگاهها بسته است.

برو بالا