جملات تاکیدی سلامتی – تضمین می کنیم که سلامتی ابدی حق شما است

جملات تاکیدی سلامتی نام محصولی است که روی سلامتی و ذهن شما تمرکز کرده است داشتن بدنی فوق سلامت و اندامی سالم و پوستی صاف و باقی موارد نتایج استفاده از این محصول می باشد. گروهان جملات تاکیدی سایت یوفکر مجموعه ای از سلاح ها برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

 محصول جملات تاکیدی سلامتی چیست؟ 

این محصول بر پایه جملات تاکیدی ساخته شده و با شیوه نوین سعی دارد ذهن شما را برای سلامتی تغذیه کند. ذهن شما بر اندام شما مسلط است و این محصول هم هدفش همین است. شما اگر ذهنی سلامت داشته باشید امکان ندارد که میکروب و ویروس و بیماری وارد بدن شما شود و بدن شما مثل یک دیوار بتونی از نفوذ بیماری مقاومت می کند.

 مگه میشه با جملات تاکیدی بدنی سالم و سلامت داشته باشیم!! مگه جملات تاکیدی واکسن است؟ 

جملات تاکیدی تضمین نمی کند و این قدرت را ندارد که بدن شما را سالم نگه دارد و در برابر بیماری از بدن شما مقاومت کند. جملات تاکیدی ویروس ها و میکروب ها را از بین نمی برد.  جملات تاکیدی واکسن نیست .

این محصول با ذهن شما سر و کار دارد. هدفش ذهن شما است. این محصول غذای سلامتی ذهن شما است. ذهن شما مهم است. ذهن شما دلیل اصلی بیمار شدن است.

 • ذهن ما است که به این باور رسیده است که با سر عرق کرده نباید در برابر باد سرد قرار بگیریم.
 • بعد از عطسه کردن افکاری وارد ذهنمان می شود که “حتما سرما خوردی و این عطسه نشانه سرما خوردگی است” و بعد از چند ساعت واقعا سرما می خوریم.
 • ما به این باور رسیدیم که با خوردن میوه خراب، مسموم می شویم.
 • اگر همین الان به کمر درد توجه کنید، تا یک ساعت آینده علائمی از درد کمر در بدن شما ظاهر می شود.

ذهن شما کنترل تمام شرایط را بر عهده دارد. این انتخاب شما است که ذهن بیمار داشته باشید یا دهنی سلامت. تضمین می کنم که ذهن شما بر تمام اندامتان تسلط دارد. چون خداوند ذهن ما را به این شکل تربیت کرده است. خالق است که ذهن ما را با این قدرت خلق کرده است.

 خوبه، بیشتر برای من در مورد این محصول توضبح بده؟ 

درصد زیادی از ما ذهن بیمار داریم. شما می توانید برای صحت این آمار به درمانگاه و مطب پزشکان و یا بیمارستان ها مراجعه کنید. بعد از این متوجه می شوید که درصد بیماری چه قدر بیشتر شده است. همه این موارد نشانه ذهن بیمار است.

 • ذهن ما به بیمار بودن عادت کرده است.
 • اگر سر درد بگیریم، بلافاصله به بیماری های خطرناک یا تومورهای بد خیم توجه می کنیم.
 • اگر کمرمان درد بگیرد، به دیسک کمر فکر می کنیم.
 • اگر پاهایمان درد بگیرد به عفونت زیادی پا و قطع شدن پاهایمان فکر می کنیم.
 • اگر به خاطر بی خوابی چشمانمان قرمز شده باشد، به مشکلات جدید بینایی و نابینا شدن فکر می کنیم.
 • اگر پوستمان به خاطر حساسیت های فصلی جوش بزند، به بیماری های خطرناک پوستی فکر می کنیم.
 • اگر در طبیعت تیغ گیاهان وارد بدنمان شود، سریعا به مسیر رسیدن این تیغ به قلبمان توجه می کنیم.
 • اگر پاهایمان زخم شود، سریعا به عفونت های خیلی زیادی که از این زخم کوچک وارد پاهایمان شده و باعث قطع شدن پاهایمان می شود، فکر می کنیم.

همه این موارد یک نشانه است. نشانه ای از داشتن ذهن بیمار است. این محصول هدفش همین است، مثل یک ذره بین توجه شما را فقط و فقط به سلامتی متمرکز می کند.

 • افکار بیمارگونه را از ذهن شما خارج می کند.
 • ذهن شما به سلامتی عادت می کند و همیشه به بهترین حالت سلامتی توجه می کند.
 • اگر خاری وارد پاهایتان شد، ذهنتان بدون هیچ افکار بیمارگونه ای راه حل هایی برای خارج کردن آن خار از پاهایتان به شما ارائه می دهد.

 این محصول چه فرقی با سایر محصولات در سایت های دیگر دارد؟ 

جملات تاکیدی بسیار تاثیر گذار است. چیزی که باعث وجه تمایز این محصول شده است. ترکیب جملات تاکیدی با تصاویر و موسیقی است.

این عکس ها در ذهن شما تصویر خیلی دقیق و واضحی از سلامتی را نمایان می کند و شما هر چه بیشتر به این تصاویر توجه کنید، تصویر ذهنی شما به سمت سلامتی حرکت می کند. این تصاویر با جملات تاکیدی سلامتی ترکیب شده اند و معجونی را خلق کرده اند که ضمیر ناخودآگاه شما قدرت رو در رویی با این معجون را ندارد.

در کنار این تصاویر و جملات از یک موزیک آرام بخش و فوق العاده استفاده شده که احساس خوب شما را چند برابر می کند. شما در حال باور سازی هستید و موزیک آرامبخش هم باعث آرامش شما می شود و احساس خوب شما را چند برابر می کند و توجه شما به تصاویر و جملات و همان موسیقی باعث می شود که خیلی راحت و با آرامش کامل، عملیات باور سازی را انجام دهید.

برای داشتن احساس عالی در هنگام باور سازی از موسیقی استفاده کردیم چون فرمولی کیهانی وجود دارد: احساس خوب = اتفاقات خوب و طبق این فرمول احساس خوب شما در هنگام باورسازی اتفاقات عالی را در زندگی شما جذب می کند.

 به چه شکلی باید از این محصول استفاده کنم؟ 

این محصول برای اثرپذیری بهتر قواعدی دارد که باید رعایت کنید. در ادامه این قواعد را بررسی می کنیم.

 • تکرار را فراموش نکنید، برای نتیجه گرفتن باید تکرار کنید.
 • روزانه از این محصول استفاده کنید.
 • 7 روز از این محصول استفاده کنید تا شاهد نتایج مثبت باشید.
 • شما باید در اول صبح و بعد از بیدار شدن از خواب و یک بار شب قبل از خواب از این محصول استفاده کنید. در این زمان ها نفوذپذیری ناخودآگاه شما در برابر جملات این محصول به شدت زیاد می شود.

همچنین ما در این پکیج یک فایل PDF قدرتمند را به شما هدیه می دهیم . در این فایل باور های سلامتی فوق العاده ای را ثبت کردیم و همچنین تکنیک هایی را به شما آموزش می دهیم که اثر گذاری جملات تاکیدی که داخل همان کتاب الکترونیکی قرار داده ایم را چند برابر می کند.

استفاده همزمان از این ویدیو و از این کتاب الکترونیکی به همراه تکنیک های داخل کتابچه، باعث می شود که ذهنتان دیگر دلیلی برای بیمار بودن و افکار بیمار گونه نداشته باشد و سلامتی را انتخاب اول خود قرار دهد.

 

  سوالاتی که ممکن است قبل از تهیه محصول جملات تاکیدی سلامتی ذهن شما را مشغول کند 

خودم میتونم از این محصول استفاده کنم یا میتونم این محصول را به دیگران هدیه دهم؟
شما میتوانید خودتان از این محصول استفاده کنید و فقط میتوانید این محصول را به خانواده هدیه دهید. کاربران می توانند فقط این محصول را از سایت یوفکر تهیه کنند. استفاده از این محصول بدون پرداخت بهای این محصول صرفا حرام است و قوانین جهان هستی در برابر این کار نتایج معکوس را به اشخاص نشان میدهد و بیماری را با سرعت هر چه تمام تر وارد زندگی این شخاص می کند. این هشداری از طرف خداوند است و اگر ما کاری انجام ندهیم، باز هم اشخاص مطمئا باشند که خداوند کارمای سنگینی را برای اینکار در نظر میگیرد. هدف اصلی ما از ساخت این محصول نتیجه مثبت شما در زندگی و سلامتی است پس با تمام وجود دوست داریم که همه با هم شاهد نتایج مثبت باشیم و مورد غضب خداوند و کارمای سنگین قرار نگیریم.
چه تضمینی را در برابر این محصول به ما ارائه دهید؟
اگر بعد از 7 روز نتایجی در زندگی شما ظاهر نشد که البته این غیر ممکن است و در صورتی که به توضیحات و نکات مهم این صفحه توجه نکنید، تحت هر شرایط امکان ندارد که نتیجه نگیرید ولی در صورتی که دلیل کاملا منطقی برای نتیجه نگرفتن را به ما ارائه دهید، ما تمام وجه پرداختی را به شما بر میگردانیم.
یعنی واقعا بعد از استفاده از این محصول نتایج مثبتی را در سلامتیم تجربه می کنم؟
اثربخشی این محصول را تضمین می کنیم. جملات تاکیدی سلامتی که با تصاویر و موزیک ترکیب می شود با یک اسم دیگر یعنی فیلم ذهنی در کتاب ماوراء طبیعی شدن – دکتر جو دیسپنزا و در فصل 8 معرفی شده. دکتر جو دیسپنزا در مورد اثر بخشی و تاثیرات فیلم های ذهنی یا جملات تاکیدی تصویری توضیحات مفصلی را ارائه داده است و نتایج فوق العاده ای را که از فیلم های ذهنی به دست آورده است را کاملا توضیح داده است.
چه مدت طول می کشد که نتایج در زندگی من ظاهر شود؟
شما بعد از تماشا کردن این ویدیو می توانید شاهد نتایج باشید. شما باید برای نتایج کوچک و بزرگی که بعد از استفاده از این محصول تجربه می کنید، سپاسگذار باشید و تک تک نتایج را تایید کنید. ممکن است که احساس خوبی داشته باشید، پس باید این نتیجه را تایید کنید و سپاسگذار باشید. ممکن است که درد کمر یا درد پا و یا هر دردی که از زمان گذشته در بدنتان کهنه شده بود، درمان شود.
شما باید 7 تا 21 روز از این محصول استفاده کنید تا تبدیل به عادت شود.

ذهنتان را به سلامتی عادت دهید تا به سلامتی ابدی برسید.

 

 

 

 

دیدگاهها بسته است.

برو بالا